Поздоровлення куму з днем ​​народження


Привітання з днем ​​народження мають дуже велике значення, так як сказані слова вже не можна буде забрати назад. Навіть якщо віншувальників хотів сказати щось гарне і приємне, а вийшло в нього не дуже вдало, то тривалі пояснення і вибачення не зможуть виправити ситуацію – настрій іменинника буде зіпсовано надовго, якщо не на цілий вечір.

Існують певні правила етикету, які диктують характер і емоційність поздоровлення з днем ​​народження на різні випадки. Так, наприклад, вітаючи боса, не варто використовувати дуже експресивну лексику – краще обійтися красивими, стриманими фразами. А ось привітання коханій подрузі можуть і повинні бути емоційними, яскравими і чуттєвими, тому що це дорога людина, якому хочеться сказати і побажати так багато.

Але є певні люди, привітання для яких повинні підбиратися досить обережно – наприклад, теща, кум. Особливо уважно потрібно підбирати поздоровлення куму з днем ​​народження. Якщо поздоровляти буде вся сім’я, то вибрати можна що завгодно – головне, щоб слова були красивими, зворушливими, щирими і світлими. Адже кум – це не стороння людина, а батько хрещеника або хрещениці і між кумами залишається зв’язок на все життя. Тому не варто обходитися стандартними фразами і побажаннями «всього того, чого сам собі побажаєш». Таке ставлення може навіть образити людину. Так що, збираючись на день народження до кума, варто придумати або пошукати красиві і оригінальні привітання.