Зворушливі компліменти чоловіку до сліз

Слова, як посмішка, зігрівають і душу і серце, особливо якщо підібрані до місця. Наші автори зібрали колекцію самих красивих компліментів чоловіку у прозі, до сліз, сподіваємося що ви знайдете особливі для себе.

Ти дуже сильний, таким і повинен бути справжній чоловік.

Я готова для тебе перевернути весь світ з ніг на голову, аби ти був щасливий!

Наша любов скувала нас золотим ланцюгом, зв’язавши разом наші серця і життя. Якщо хтось, не дай бог, розірве ці ланцюги, то моє серце розлетиться на друзки як прозорий фарфор або розтане в вогні як м’яке золото.

Розумний ти і красивий, як дівчинка в руках твоїх я сильних, забирає на щастя почуттів прилив!

Ти завжди можеш змусити мене посміхнутися, навіть коли мені сильно сумно.

Я так збуджена. Як від чого? Від того, що ти дивишся на мене таким гарячим поглядом!

Від хвилювання у мене трусяться руки, коли я набираю це повідомлення … Не може бути, щоб я так сильно тебе любила!

Жодна людина, що живе на цій планеті, ніколи не розумів мене так, як це вдається тобі.

Ти – причина моєї безсоння, прискореного биття серця і сліз на очах!

Ти гідний найкращої подруги для життя, і я готова прийняти твою пропозицію)

Завжди приходить радість, хороша погода, приємні сюрпризи подарунки і квіти, але справжнє щастя в будь-який час року приносять тільки люди, таки ось, як ти!

Ти є справжнім чоловіком і це мені сказало серце, а воно брехати не буде.

Твої посмішка, очі, тихий голос є єдиною причиною того, чому я посміхаюся, коли плачу і щаслива коли мені сумно.

Вважаю тебе фонтаном натхнення. Після спілкування з тобою мені життя вже представляється в яскравих картинках, а не сірих тонах.

Пишу від великої любові. Сумую, як маленька дівчинка. Приїжджай!

Ти мій чарівний світ, наповнений до самого краю!

Богатирі і середньовічні лицарі не йдуть ні в яке порівняння з тобою.

Все в тобі добре: і тіло, і риси обличчя, і розум.

Ти – моя друга половинка, мій найкращий, добрий хлопець на всій планеті. Тільки поряд з тобою, я відчуваю себе, як за кам’яною стіною. Ти такий надійний і чуйний. Я просто не уявляю, як я раніше могла жити без мене. Я називаю тебе коханим, найкрасивішим і самим добрим, тільки з тобою мені все під силу, тільки з тобою я буду щаслива, я в цьому впевнена на сто відсотків. Нехай посміхається тобі сонечко, нехай спокійно і легко тече життя, хай з тобою залишається тільки хороше, а все погане йде назавжди.

Знаєш, поруч з тобою я відчуваю себе захищеною. Я за тобою як за кам’яною стіною.

Компліменти чоловіку своїми словами

Компліменти чоловіку у прозі

Ти завжди турботливий і ласкавий, ти сміливий і добрий, а твоєї хоробрості може позаздрити кожен. Ти чудовий!

З тобою сірість днів не відчутна.Коли ти поруч, в моїй душі завжди світить тепле сонце.

Коли люблять, згадують день першої зустрічі, як кращий з днів. Коли люблять, переживають разом з коханим все так же сильно, як він, і навіть сильніше. Коли люблять, не просять нічого для себе, але щиро благають небо про кохану людину. Як я – адже я люблю тебе всім серцем, мій хороший!

Ти єдина у світі людина, на чиєму плечі можна затишно заснути

Який ви ввічливий і цілеспрямований чоловік! Лихо обходьте всі перепони стороною, прямуючи до наміченої мети!

Підемо щось покажу! Ось, дивись – дзеркало, а в ньому ти. Такий гарний. Люблю тебе.

Світ став найяскравішим, найпрекраснішим, тому, що поруч ти, мій найголовніша людина на землі, мій улюблений. Ти випромінюєш добро і ласку, тільки з тобою я відчуваю себе захищеною. Я люблю і обожнюю тебе. Ти – промінчик щастя і тепла, ти – найкращий хлопець на землі. Мені так добре і затишно з тобою. Будь завжди таким сильним, добрим, уважним, бажаним і улюбленим. Нехай твоя заповітна мрія обов’язково збудеться, нехай найяскравіша зірка освітлює твій життєвий шлях. Всіх благ тобі, мій хороший.

Твоя посмішка допомагає забути про всі проблеми.

У тебе золотий характер, у тебе стільки позитивних якостей.

Я переконана, що жінці, щоб блискуче виглядати все життя, потрібен хороший, надійний чоловік, яким вона б могла пишатися і ходити з високо піднятою головою (Галина Вишневська)

Твої безкорисливі вчинки і благородні справи, говорять багато про що, в першу чергу про те, що ти готовий прийти на допомогу в будь-яку хвилину.

Не дивитися на вас можливо, а припинити думати про вас – немає. Ваша неймовірна красивість і зухвала мужність не бажають залишати мої думки …

Як зараз, пам’ятаю твій пронизливий, що обпалює погляд … той момент, коли ми побачили один одного вперше. Я була збентежена, не готова бути поміченою. Від несподіванки я відвела очі … Через мить подивилася на тебе знову. Ти все дивився … на мене … крізь мене …

Ніколи не кинеш в біді, в тобі стільки мужності і відваги, а крім цього ти гарний, як Аполлон.

Я називаю тебе самим милим, єдиним, найніжнішим і добрим. Кожна хвилина, проведена з тобою, для мене нагорода. Ми з тобою дві половинки, і наше щастя безтурботно. Я люблю тебе, і хочу завжди бути тільки з тобою. Та ти просто подарунок долі для мене, і я за це дуже вдячна їй. Ти моя надія, моя радість і мрія. Ти подарував мені крила щастя, на яких я злітаю вище хмар. Твої очі, усмішка, і твій сміх просто зачаровують мене. Ти гідний захоплення і найніжніших компліментів.

Навіть через стільки років спільного життя, тобі все одно вдається дивувати мене, пробуджуючи в мені бажання хвалити тебе ще більше.

Ти – причина мого щастя!

Твій сміх незвичайний. Він не тільки якийсь особливий, але і заразливий.

Ти просто приголомшливий кулінар! Я ніколи не пробувала нічого подібного!

Кожен на цій землі шукає опору, надійну людину, свою другу половину. У своєму житті я зустрічала не багато чоловіків, проте мені не слід далі продовжувати пошуки, адже я вже знайшла свій ідеал, і їм є ти. Ти – мій чоловік у всіх сенсах цього слова, і я тебе люблю кожною клітинкою. Моя душа назавжди належить тільки тобі одному!

Компліменти чоловіку українською мовою

Зробити комплімент чоловіку українською мовою

Ти даєш більшу моє бажання. Ти мій.

Улюблений, в тобі одному дружно уживаються чотири прекрасні стихії, якими ти талановито керуєш. Ти мій свіже повітря, яким я дихаю на повні груди і палкий вогонь, що зігріває тіло і душу, ти моя надійна грунт під ногами і мій безмежний океан добра!

Ти завжди такий пунктуальний.

Нехай ніхто не бачить твоїх крил, але я знаю, що ти справжній Ангел!

Якою б сильною була жінка, вона чекає чоловіка сильніше себе … І не для того, щоб він обмежував їй свободу, а для того, щоб він дав їй право бути слабкою (Анджеліна Джолі)

Нехай ти і не альпініст, але мої вершини ти вже з легкістю підкорив!

Тебе неможливо забути. Постійно хочеться бачити тебе.

Можливо, ти зараз зайнятий іншими справами – але пам’ятай, є хтось, хто думає про тебе невпинно. І бажає тобі щастя і самого кращого. Адже ти заслуговуєш тільки найкращого. Люблю тебе!.

Ти безсовісно привабливий!

Ти справжній переможець, завойовник, і лідер. В тобі закладено успіх від народження, і не дивлячись ні на які труднощі – ти досягнеш свого. Ти великий великий молодець.

Я дещо забула надіти … Давай перевіримо що саме?

Не потрібно говорити зі мною таким голосом, інакше ти не помітиш сам, як опинишся без штанів …

Коли ти поруч, я відчуваю себе справжньою королевою.

У тебе стільки позитивних якостей! Ти ідеальний чоловік.

Тебе відрізняє від інших хлопців особливий дар – захопити жіночу увагу. Притому не набридає тебе слухати, скільки б ти не говорив.

У тебе такий смак, що тобі можуть позаздрити багато жінок!

Ти вгадуєш всі мої бажання, немов чарівник.

Я шалено за тобою сумую, вважаю дні до нашої зустрічі.

Ви відмінний друг, прекрасний товариш, чудова людина і просто разюче чудовий чоловік!

Наша зустріч з тобою – не випадковість, це просто доля. Я так рада, що є у мене – мій єдиний, бажаний, і найкраща людина на землі. Ти подарував мені крила щастя, і я за це тебе, адже життя для мене стала казкою. Ти мій довгоочікуваний принц з казки, ти мій ідеал. Нехай наша любов буде найчистішою і найкрасивішою. Будь завжди таким добрим, уважним, ніжним. Нехай всі твої мрії обов’язково збуваються. Нехай добрий ангел береже тебе від бід і зла. Будь щасливий, мій улюблений.

Зробити комплімент чоловіку

Зробити комплімент чоловіку у прозі

З тобою я завжди відчуваю себе комфортно і надійно.

Твоя мудрість і раціональність мене просто підкорила!

Коханий, ти викликаєш у мене посмішку і сміх, навіть коли мені сумно. У тебе дуже гарне почуття гумору і оптимізм, якого вистачить на двох.

Я з радістю підкоряюся твоєму верховенства, тому що не відчуваю себе приниженою. Воно спонукає мене намагатися бути кращою дружиною для такого чоловіка.

Від твого м’язистого вигляду можна збожеволіти!

Ти мрія кожної жінки.

Тобі можна довіритися у всьому. З тобою хоч на край світу!

[Смс компліменти чоловікові]

Мені подобаються твої поцілунки, які для мене як шампанське з шоколадом. Приємно п’янять, залишаючи солодкість на губах.

Хоробрий, відважний і просто гарний чоловік, яким я пишаюся.

Не так просто сьогодні знайти людину, у якого дійсно добре серце. Мені пощастило зустріти чоловіка не тільки з добрим, а й золотим серцем.

Мрії! Радість! Любов! Мир! Життя! Доля! Що об’єднує всі ці слова? Один лише людина – Ти! І моє серце набагато чутливіші мене самої, тільки-но почує стукіт твого, тут же починає стукати голосніше, частіше, немов кажучи: ми одне ціле

Я коли бачу твоє обличчя так близько, не можу думати про те, щоб не затиснути тебе своїми ніжними поцілунками! Як же ти мені подобаєшся!

Мені подобається, що одне з твоїх кращих якостей – це постійне бажання в чому-небудь поліпшуватися, дізнаватися щось нове, експериментувати і не зупинятися на досягнутому.

Коли ми разом, то в моїй душі тільки смішинки, але коли ми в розлуці вони відразу перетворюються в журбинками ((

Як добре, що у нас є такий, як ви! Ви завжди зможете прийти на допомогу в скрутну хвилину.

Обожнюю тебе за рішучість. З тобою ніде не пропадеш!

Ти найкращий у своїй справі, блискуче виконуєш свою роботу.

Я щаслива, знаючи, що ти поруч зі мною. І кожну хвилину я думаю про тебе, адже ти краще, що є у мене.

Ти неперевершений!

Компліменти чоловіку у прозі

Зробити комплімент чоловіку до сліз

У тебе є талант, який дозволяє найбільш нецікаве заняття перетворити в захоплюючий захід.

Пишаюся тобою, пишаюся твоїми успіхами і особистими якостями.

Мене не перестає дивувати твоя прозорливість і гострий розум!

Я ціную і пишаюся тобою. Мені так подобається твоя цілеспрямованість. Ти завжди можеш здивувати і порадувати.

Я згадую наші ласки вночі і не можу видихнути це задоволення до сих пір.

Ти – мрія будь-якої дівчини!

Мені добре лише тоді, коли я знаю, що ти щасливий.

Я вважаю тебе дуже розумним, і мені завжди цікаво розмовляти з тобою, і дізнаватися твоя думка.

Я не буду ходити навколо, та навколо, скажу одне – ти мій герой!

До зустрічі з тобою у мене не було ідеалів серед чоловіків, але тепер той єдиний з’явився)

Вчора ти запалив вогонь, але він до цих пір не згас … Що будемо з цим робити?

А ти знаєш, що під цим платтям у мене зовсім нічого немає? Не віриш? А ти перевір!

Я люблю тебе так сильно, що якщо ти підеш, в мить припинитися дихання в грудях.

Милий! Кожен твій пекучий пристрасний погляд миттєво змушує розпускатися в моєму серці дивовижні і прекрасні квіти трепетних почуттів, він розбурхує і надихає, і невідворотно наповнює душу казковим чарівним ароматом всепоглинаючої взаємної любові!

Ти можеш повірити в те, що ти їхав, а я вже сумувала так, ніби не бачила тебе 1.000.000 років!

Ніколи не зустрічала такого розумного чоловіка, у якого, здається, є розумні відповіді на все, про що його запитають.

Швидше б взяти тебе за руку і почути твій голос.

У тебе глибокий і проникливий голос. Твої руки – такі сильні і ніжні, вони завжди захистять від усяких нещасть. Поруч з тобою мені затишно і спокійно.

Я так хочу тебе, що не залишилося жодного сантиметра тіла, які не покритого мурашками бажання.

І це назавжди залишиться зі мною

Хороший чоловіки роблять жінку щасливою, а погані – сильною. Як добре, що я ЩАСЛИВА жінка!

Віддала би зараз мільйон доларів, аби на мить побачити тебе.