Найкращі компліменти жінці простими словами

Слова, як посмішка, зігрівають і душу і серце, особливо якщо підібрані до місця. Наші автори зібрали колекцію компліментів жінці , сподіваємося що ви знайдете особливі для себе.

Ти ідеальна у всьому.

Ти моя любов. Я буду любити тебе завжди.

Твій надзвичайно насичений внутрішній світ заворожує і підкорює. Дивовижне, досконале поєднання прекрасного – добра, оригінальна, улюблена – і це все ти …

Ти причина, чому я до сих пір живий. Адже завдяки тобі у мене є привід радіти життю.

Твою красу можна порівняти тільки з ранковим співом птахів!

Ти – витвір мистецтва!

Прокидатися щоранку і бачити твою гарну посмішку – це сенс мого життя.

Я у тебе багато чому навчився. Витримці, терпінню та наполегливості.

У тебе такі красиві очі, що боюся потонути в їх красі.

Я готовий побудувати тобі палац і приміряти туфельку, з надією що ти повіриш в мою казку!

Мила, ти перевернула мій світогляд! Ніколи не вірив в казки, але кожен день, проведений з тобою, все більше і більше переконує мене в тому, що ти – казкова принцеса. Я хочу все життя бути разом з тобою і твоєю казці.

Немає в світі щасливіше людини, ніж я. Я готовий кричати про це на весь світ. Ти для мене світло у віконці, промінчик сонячного тепла, ти для мене радість і натхнення. Кожна хвилина, проведена з тобою, дарує мені тепло і затишок. Тебе називаю принцессою, тому, що ти найкрасивіша, у тебе просто ангельський характер. Я знайшов в тобі, все те, що шукав. Коли ти поруч, я просто таю від щастя. А коли ми розлучаємося – це самій страшне випробування для мене. Повертайся скоріше, я сумую за тобою.

Я хочу милуватися тобою 24 години на добу! Ти прекрасна!

Мила, добра, ніжна і найкраща дівчина на світі, я такий радий, що ти у мене є. Про таку дівчині можна тільки мріяти. Зустрівши тебе, я зрозумів, що ти моя друга половинка. Я зроблю все, улюблена, аби ти була щаслива. Я обожнюю тебе, дихаю і живу тобою, моя принадність. Твоя посмішка дарує мені тепло, твої поцілунки приворожують мене. Ти гідна тільки захоплення, моя принцеса. Дай Бог тобі в усьому удачі і благополуччя. Нехай заповітна мрія обов’язково збудеться, а моя любов завжди оберігає тебе.

Ти не просто талановитий і здібна людина, ти ще чудовий друг, який готовий прийти на допомогу. Дякую що ти є.

Ти справжній скарб!

Краще тебе немає нікого на цьому білому світі.

Моя улюблена, ти дуже красива. Це плаття відмінно підкреслює твою фігуру.