Зворушливі компліменти жінці українською мовою

Слова, як посмішка, зігрівають і душу і серце, особливо якщо підібрані до місця. Наші автори зібрали колекцію оригінальних компліментів жінці своїми словами, у прозі, сподіваємося що ви знайдете особливі для себе.

Ти моє справжній скарб. Я дуже люблю тебе, моя улюблена.

Ти моя мрія, втілена в життя.

Краси своєї не описати, доброту твою не зміряти, світло в очах ні з чим не порівняти. Природа довго намагалася, щоб створити такий шедевр!

Моє дихання – синонім любові до тебе, а любов до тебе згасне, тільки коли перестану дихати.

Твоя внутрішня краса душі одягнена в прекрасне тіло, при цьому ти наділена ще й безліччю якостей, а саме – доброта, чуйність, здатність вислухати і дати доречний рада, креативність, спокій, почуття гумору, ніжність, лагідність, почуття відповідальності і м’якість.

Ти як промінь сонця в тужливий день.

Твої дивовижні риси притягують мене як магніт і дарують надію на чудове продовження нашої історії. Твоя щира доброта підкуповує і обеззброює, змушуючи і мене відкриватися назустріч. Твій надзвичайно насичений внутрішній світ заворожує і підкорює. Дивовижне, досконале поєднання прекрасного, і це все ти …

Розкажи, як тобі вдається не тільки виглядати, але і пахнути так красиво?

Твоя шкіра немов оксамит, голос твій мені розум паморочить, а погляд твій так і манить.

Ти мені потрібна як повітря, я дуже боюся втратити тебе.

Ти навіть без будь-якої косметики виглядаєш надзвичайно!

Перфекціоністи б отримали справжнє задоволення, якби вони споглядали твою красу.

Ти чудова і чарівна, як розпускається від сонця бутон, який з кожною хвилиною стає все прекрасніше, яскравіше і чудеснее!

Як чудово, що на світі є такі люди, як ти – сонячні, усміхнені, добрі, щирі, готові допомогти і підтримати в будь-яку хвилину. Побільше б таких людей!

Погляд твоїх очей змушує мене забути, куди я збирався і що хотів зробити.

Кохана, ти – мій пухнастий кошенятко і благородна левиця, ти – ніжна ромашка і колючий троянда, ти – легкий вітерець і стрімкий ураган, ти – мерехтлива зірочка і пекучу сонячний промінь. Люблю тебе таку: постійну і різну, веселу і сумну, чудову і п’янку, і найпрекраснішу на всьому білому світі!

Я мріяв про тебе все своє життя, ти моя прекрасна муза.

Тобі ні Амур, ні Купідон не потрібні; можеш серце стрілами своїх вій проткнути.

Кажуть, що чарівництва не існує. Але твоя прекрасна і сонячна усмішка доводить зворотне.